חברת Stuck Dusk

Stuck Dusk היא אחת מהחברות המובילות בשירותי מנעולנות בחו"ל. לחברה יש ניסיון של מספר שנים בתחום אנו מאמינים שעבודה בחו"ל עם ניסיון שווה כסף, ולא מעט.
אנחנו ב- Stuck Dusk שמים דגש על כוח אדם איכותי שמצטיין בעבודה , יחסי אנושי לעובדים , וידע נרחב בתחום המנעולנות. העובדים החדשים של Stuck Dusk מקבלים הכשרה מתאימה לעבודה בתור מנעולנים, ומשרתים את קהל הלקוחות של החברה בשירותי מנעולנות מקצועיים: פריצה, תיקון וייצור מנעולים ומפתחות.
חברת Stuck Dusk מומחית בעבודות בחו"ל ובעיקר בתחום המנעולנות, אנו מכשירים את האנשים שלנו הרוצים למצוא עבודה בחו"ל וזהו אחד המקצועות הפופולארים .
חברת stuck DUSK הפכה בשנים האחרונות לחברה הנחשקת ביותר בתחום העבודות בחו"ל.
עבודה חוקית
כדי למנוע מצבים לא נעימים והיתקלויות עם משטרת ההגירה אנו בחברת stuck DUSK מתנהלים בצורה חוקית לחלוטין. עוד בישראל החברה עוזרת לעובדים להשיג את כל אשרות העבודה הנדרשות.
חברת stuck DUSK רשומה כחוק בחו"ל, משלמת מסים ומעסיקיה את כל עובדיה באופן חוקי. החברה מתנהלת בשקיפות מלאה כך שהעובדים שלנו אינם צריכים לחשוש לרגע.
תנאים מצויינים
כל הדירות של העובדים בחברת stuck DUSK מאובזרות ומרוהטות לחלוטין. בכל דירה יש מכונת כביסה ומייבש כביסה, מטבח מאובזר לחלוטין, ספות נוחות, טלוויזיה, גישה לאינטרנט, טלפון וחדרי שינה מפנקים. לכל עובד יש טלפון נייד צמוד ולכל דירה יש רכב צמוד. העובדים יכולים להשתמש ברכב גם ביום חופשי או ביום מנוחה. הדירות ממוקמות מרחק של לא יותר מעשר דקות – רבע שעה נסיעה מהקניון.
שכר
אנו בחברת stuck DUSK משלמים משכורת לעובדינו פעם בשבוע. העובדים יכולים להיות רגועים לחלוטין: אנו משלמים משכורת מלאה ובזמן. ישנם בונוסים שבועיים משתלמים ביותר לעובדים אשר מצטיינים בעבודתם.
החברה מציעה אפשרויות קידום לעובדים מתאימים לתפקידים שונים, תחום עבודות בחו"ל הינו תחום רחב מאוד וניתן למצוא הרבה עבודות המתאימות לכל אחד.
הכשרה
כבר מרגע הנחיתה בשדה התעופה יש ליווי צמוד לעובדים בחברה. ראש הצוות מלווה באופן אישי את העובדים ועוזר להם בכל בעיה שמתעוררת. ראשי צוות נמצאים עם העובדים בקשר יום-יומי ומעניקים להם שיחות מוטיבציה, והרגשת בטחון שהם נמצאים בחו"ל. ההצלחה של העובדים היא ההצלחה של חברת stuck DUSK.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות