עבודה בצרפת

עבודה בצרפת

אוהבים את המבטא הצרפתי? את הבגט והצרפתיות הצעירות היפיפיות? לצרפת יש הרבה מה להציע לכם, ואתם יכולים ליהנות מכל העולמות! עבודה בצרפת יכולה להיות רווחית מאוד מכיוון שמדובר באחת המדינות העשירות באירופה, ולכם ההכנסה שתגיע תוך כדי עבודה בצרפת תהיה מאוד גבוהה.

סוגי עבודה בצרפת:

השיטה הכי נפוצה היא עבודה בצרפת במכירות – בצרפת מוכרים בעיקר מוצרים של ים המלח בעגלות בתוך קניונים. אופציה נוספת בשביל עבודה בצרפת היא כמובן מכירות ציורי שמן מבית לבית. מכירות אלו נפוצות בכל אירופה, ובכלל גם בצרפת.

מה צריך לדעת לפני עבודה בצרפת?

מזג האוויר – עבודה בצרפת תהיה רווחית בעיקר בחודשי האביב והקיץ. בחורף הטמפרטורה יכולה לרדת על למינוס שלושים מעלות, ובמזג אוויר כזה אנשים פחות יוצאים לקניונים, וזה מן הסתם משפיע על הרווחים.

מגורים – נדיר לנסוע לצרפת למטרת עבודה בצרפת ולעשות זאת בצורה עצמאית ללא חברה ששולחת אתכם. תוודאו שהחברה שדרכה אתם נוסעים דואגת לכם למגורים נוחים בקרבת האזור שבו אתם הולכים לעבוד.

החברה – החברה שדרכה אתם נוסעים בשביל עבודה בצרפת יכולה לדאוג לכם לעבודה של החיים אך גם יכולה להתברר כאסון מוחלט. בררו כל מה שאתם יכולים והשיגו כל מידע שרק אפשר על מנת שלא יהיו לכם בעיות. דברו עם אנשים שאתם מכירים שכבר טסו דרך החברה הזאת למטרת עבודה בצרפת, וגלו עד כמה הם היו מרוצים. בררו האם אתם מקבלים החזר על כרטיס הטיסה, האם יש משכורת קבועה או שהמשכורת מבוססת לחלוטין על עמלות ואחוזים, מהן שעות העבודה, האם עובדים ביום שבת (במידה וחשוב לכם לא לעבוד). פעמים רבות עבודה בצרפת היא עבודה יומית – עובדים שבע פעמים בשבוע, אם יש לכם בעיה עם זה, חשוב לברר זאת מראש.

צרפת היא מדינה מדהימה ועשירה בהמון מובנים. עבודה בצרפת למספר חודשים יכולה להיות חוויה מדהימה שתזכרו בעוד שנים רבות, וכמובן גם דרך טובה ומהירה לחסוך סכומים שפשוט אי אפשר לצבור בארץ.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות