עבודה באירלנד

היום הרבה צעירים אחרי צבא רוצים להתרחק מכאן ולחוות חוויות מיוחדות ובאותו הזמן, הם גם רוצים להרוויח כסף ללימודים, טיול גדול ועוד. לכן הרבה צעירים אחרי צבא, פונים כיום לחפש עבודה באירלנד, אשר מאפשרת להן את שני הדברים להם הם מייחלים: האחד, להתרחק מהארץ ולחיות קצת במקומות הפסטורלים של אירלנד, והשני, להרוויח כסף ובעיקר הרבה כסף בזמן קצר. מעבר לצעירים אחרי הצבא, יש היום גם יותר ויותר סטודנטים הפונים לחפש עבודה באירלנד, במהלך חופשת הקיץ שלהם, מפני שיש עבודות בחול רבות המאפשרות להם לעבוד תקופה קצרה ומוגבלת של כמה חודשים, ולשוב עם הרבה כסף להמשך הלימודים.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לעבוד באירלנד

בעבר, כל התחום של עבודות בחול, בינהן גם עבודה באירלנד, היה תחום מעט פרוץ. קמו להן הרבה מאד חברות שמרביתן לא היו חוקיות במדינות השונות, בדגש על החברות הישראליות השונות, והעובדים שהלכו לעבוד בסוג כזה של עבודות בחול, היו למעשה מסתכנים בכך שאם הם היו נתפסים ללא אשרת עבודה וללא עבודה חוקית במדינה, הם היו מגורשים לאלתר מהמדינה, ולעיתים אף היו מטילים עליהם סנקציות קשות יותר כמו אי יכולת לשוב למדינה זו יותר לעולם.

מאחר וכל התחום הזה של עבודות בחול נתקע בקשיים עקב המצב הזה, חברות ישראליות רבות פנו לקבלת אישורים והחלו להעסיק את העובדים בחברות הללו באופן חוקי תוך קבלת אשרת עבודה. בעקבות כך, עבודות בחול הפכו לבטוחות ומשלמות הרבה יותר, ללא החשש שמא יגרשו את העובדים ולכן הרבה יותר אנשים מבעבר פונים היום לחפש עבודות בחול. לכן לפני שאתם מתחילים תהליכים בחברות גיוס לעבודה באירלנד, חשוב שתבדקו טוב האם יושגו עבורכם אשרות עבודה ושהייה באירלנד. אשרות עבודה באירלנד יבטיחו לכם תקופת עבודה שקטה ללא הפתעות לא נעימות בדרך.

אופציות שונות לעבודה באירלנד

עבודה באירלנד, כמו מרבית העבודות באירופה וארה"ב, מגוונות מאוד. מבין האופציות העומדות לרשותכם: עבודה בעגלות, מכירות בקניונים ומרכזים מסחריים, עבודה בהובלות, עבודה באבטחה ועוד. מומלץ לפנות לחברות מתמחות בתחום ולקבל מהם פרטים נוספים בעניין.

לסיכום, עבודה באירלנד פותחת בפניכם דלת שבה תוכלו גם ליהנות וגם לעבוד. אירלנד נחשבת לאזור פסטורלי ונעים, בו גם תעבדו וגם תנוחו, תכייפו ותגלו את אירלנד.

צרו קשר לבירורים ושאלות ללא התחייבות